Vstup do EU zřejmě ovlivní i výuku cizích jazyků
29.09.2000 | ČTK
Vstup do EU zrejme ovlivní i výuku cizích jazyku Vstup Ceské republiky do Evropské unie zrejme ovlivní i výuku cizích jazyku ve školách. Nemecký jazyk, který spolecne s anglictinou zatím ve vzdelávání vévodí, totiž doplní francouzština. Spolecne s anglickým a ceským jazykem se totiž po vstupu do unie stane úredním jazykem.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii
- Chutná jako pivo, voní jako pivo, ale je prostě dražší, říká šéf Budvaru (21.07.2026)
- Čína útočí na francouzskou gastronomickou ikonu. Rozhodnout může jediná věc (21.07.2026)
- Pes: odvěký pomocník stád. Výstava sezóny Národního zemědělského muzea představí příběh nejstaršího zvířecího společníka člověka (21.07.2026)
- Pekárenský gigant Agrofertu hlásí horší výsledky. Firma musí změnit strategii (21.07.2026)
- Házení psů o zem, výkaly v miskách. Chovatelka odmítla obžalobu z týrání psů (21.07.2026)
- Hrozbou pro minerální vodu není jen oteplování, ale i věčné chemikálie (21.07.2026)
- Déšť nestačil. Hlubší vrstvy půdy trápí extrémní sucho (21.07.2026)
- Hladina Dunaje v Rumunsku je nejnižší za 30 let, způsobuje problémy zemědělcům (21.07.2026)
- V Bosně roste nejdražší zelenina na světě. Kilo papriček stojí i 400 tisíc (21.07.2026)
- Český hrách pod drobnohledem: Vědci z MENDELU bojují s chorobami, které ohrožují potravinovou bezpečnost (21.07.2026)

Tweet



