Výrobci potravin už nemusí mít druhý rok prohlášení o shodě

ČZPI: Výrobci potravin už nemusí mít druhý rok prohlášení o shodě Výrobci potravin nepotřebují už druhým rokem na své produkty takzvané prohlášení o shodě. I přesto se Česká zemědělská a potravinářská inspekce (ČZPI) stále setkává se žádostmi o jeho vystavení s tím, že jej požadují odběratelé a bez něj nemohou firmy vyrábět.

Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz

Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tisk

Další články v kategorii

Agris Online

Agris Online

Agris on-line
Papers in Economics and Informatics


Kalendář


Podporujeme utipa.info