Traktory ZETOR měly v září napilno. Procestovaly kus Evropy.

Brno, 9. října 2019 – V průběhu září se v Evropě uskutečnila řada veletrhů, na kterých díky široké síti zahraničních afilací a lokálních partnerů nechyběli ani zástupci ZETOR TRACTORS a.s. Traktory ZETOR se tak zúčastnily významných akcí nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Polsku, v Rumunsku a na Ukrajině.

Svou zářijovou pouť zahájily ZETORY s kompletním produktovým portfoliem na největším českém outdoorovém veletrhu Den Zemědělce v obci Kámen. Stovky návštěvníků si zase nenechaly ujít úspěšné překonávání rekordů během VYSOČINA ZETOR SHOW v Novém Městě na Moravě.

I v zahraničí měli fanoušci značky řadu příležitostí pro seznámení se s novinkami ZETORU. Hned dvakrát se traktory představily v Rumunsku na veletrzích Agromalim a AGRO BRAILA. Polští zákazníci se na traktory ZETOR přišli podívat na AGRO SHOW, kde se ve světové premiéře ukázala modelová řada PROXIMA  v novém designu. Koncem září były traktory k vidění také na ukrajinském veletrhu AGROEXPO 2019 a svou zářijovou štaci zakončily zastávkou na tradiční ZETOR TRACTOR SHOW na Slovensku.

„Září było pro ZETOR opravdu pestré. Při výběru veletrhů jsme kombinovali větší i menší akce. Lokální výstavy a veletrhy považujeme za vhodný způsob, jak můžeme být blíže zákazníkům a lépe prezentovat výhody našich traktorů,” uvádí Jakub Hurta, manažer marketingu společnosti ZETOR TRACTORS a.s.                 

Ani v říjnu nebudou traktory ZETOR zahálet. Objeví se třeba na veletrzích National Ploughing Championships ve Velké Británii, MOLDAGROTECH v Moldavsku nebo INDAGRA v Rumunsku.

O společnosti ZETOR TRACTORS a.s.

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. je výrobcem traktorů ZETOR. Vlastníkem společnosti je od roku 2002 slovenská společnost HTC INVESTMENTS a.s. Výrobní kapacita je soustředěna v Brně-Líšni a v současnosti společnost zaměstnává 464 lidí. Dalších 83 zaměstnanců pracuje v šesti zahraničních pobočkách (afilacích). Konkrétně je ZETOR zastoupen ve Velké Británii, ve Francii, v Německu, v Polsku, v USA a v Indii. Z celkové produkce jde 87 % na export. Vedle ČR a SK patří mezi tradiční trhy Polsko, Litva, Irsko, Německo, Velká Británie, Francie, USA anebo Bulharsko.

Podrobnější informace o značce ZETOR a jejích produktech naleznete na:

www.zetor.cz

www.zetornewshape.com

Sledujte ZETOR TRACTORS také na sociálních sítích:

Facebook: https://www.facebook.com/zetor

Twitter: https://twitter.com/zetortractors

Instagram: https://www.instagram.com/zetortractors

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/zetor-tractors-a-s-

Kontakt pro další informace:

Dana Favaro, AMI Communications; dana.favaro@amic.cz

 

Tisk

Další články v kategorii Zemědělství

Agris Online

Agris Online

Agris on-line
Papers in Economics and Informatics
ISSN: 1804-1930


Kalendář


Podporujeme utipa.info