Příležitost pro české potravinářské firmy se prezentovat v Turecku (Samsun, listopad 2018)
19.10.2018 | MZe ČR
Obchodní a průmyslová komora v Samsunu pořádá dne 23. listopadu 2018 business fórum při příležitosti konání 3. ročníku potravinářského veletrhu (Samsun, 22. – 25. listopadu 2018). Veletrh je organizován konferenčním a kongresovým centrem TÜYAP a je zaměřen na potraviny, nápoje, zpracovatelské technologie, balení a logistiku.
Samotná akce je pořádána v rámci Enterprise Europe Network, jehož služby jsou financovány Evropskou unií z programu COSME. Národním koordinátorem je KOSGEB. Program akce naleznete v příloze. Účast na tomto fóru je bezplatná – účastníkům bude hrazeno dvoudenní ubytování, místní doprava (letiště, hotel, veletrh, atp.), večeře, překladatelské služby. Letenky jsou na vlastní náklady.
V případě zájmu o účast je třeba vyplnit formulář a registrovat se na http://www.samsuntso.org.tr/e-form?formId=5&lang=en. Informaci o Vaší případné účasti zašlete obchodnímu radovi v Istanbulu panu Janu Ondřejkovi na emailovou adresu jan_ondrejka@mzv.cz. Bude se veletrhu rovněž účastnit a mohl by pro Vás zprostředkovat nějaké akce navíc.
Více informací o uvedené akci naleznete v přílohách na http://eagri.cz/public/web/mze/ministerstvo-zemedelstvi/proexportni-okenko/prilezitost-pro-ceske-potravinarske.html.
Další články v kategorii Zemědělství
- Turecké zemědělství využívá moderní technologie včetně digitalizace (19.02.2026)
- Jan Štefl: Kontrola eroze půdy v Čechách musí být důslednější než v zemích, kde hospodaří na svém (19.02.2026)
- Reuters: Okurky se v Rusku staly posledním symbolem válečného zdražování (18.02.2026)
- Polský Krakov pokusně nasadí holubům ve městě antikoncepci (18.02.2026)
- Sněmovní výbor doporučil schválit rozpočet ministerstva zemědělství (18.02.2026)
- Bayer zaplatí jedenáct miliard dolarů za urovnání sporů kvůli přípravku Roundup (18.02.2026)
- Spolek shání dobrovolníky na ochranu srnčat před jarním sečením (17.02.2026)
- Dotaci na agrolesnictví lze nově kombinovat s podporou na biopásy (17.02.2026)
- Rusko stále umí Západu prodávat schovaný plyn. Jeho levných hnojiv se neštítí Američané ani Poláci (17.02.2026)
- Mladý zemědělec v Humpolci: první a třetí místo obsadili žáci ze stejné školy (17.02.2026)

Tweet



