Pekárenská firma Penam loni zvýšila tržby na 4,4 mld Kč, zisk o třetinu klesl
18.07.2022 | ČTK
Největší česká pekárenská společnost Penam, která patří do holdingu Agrofert, loni zvýšila tržby o 180 milionů korun na 4,4 miliardy korun. Zisk se však o více než třetinu snížil na 96 milionů korun, vyplývá z výroční zprávy ve Sbírce listin.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii Zemědělství
- Mexiku vyrůstá konkurence. Agáve otevírá Indii cestu k novému byznysu (22.06.2026)
- Pesticidy vědci poprvé spojili s rakovinou. Pro Česko mají ale nečekanou zprávu (22.06.2026)
- Agronom: Jarní sucho přinese snížení výnosů až o desítky procent (22.06.2026)
- Vodárenská nádrž Švihov jako klíčový zdroj pitné vody: ministr zemědělství ocenil spolupráci Povodí Vltavy se zemědělskými subjekty a dlouhodobou ochranu vodních zdrojů (21.06.2026)
- Mendelova univerzita posiluje spolupráci v Gruzii. Podporuje farmáře, vinaře i rozvoj regionů (19.06.2026)
- Šéf farmářů: Nestačí jen stěžovat si na špatnou sezonu a čekat na další dotace (19.06.2026)
- iROZHLAS.cz: Česko odpovědělo Evropské komisi k možnému střetu zájmů Babiše (19.06.2026)
- Ministr zemědělství u kulatého stolu řešil aktuální situaci v lesnicko-dřevařském sektoru (19.06.2026)
- EP schválil zmírnění pravidel pro nové genomické techniky šlechtění rostlin (18.06.2026)
- Ředitelkou PK jmenována Zuzana Biniová (17.06.2026)

Tweet



