Nový kombinovaný kypřič FINISHER se představí na Bata Agro v Bulharsku

Od 13. 5. do 17. 5. se koná v Bulharsku jedna z největší zemědělských výstav v zemi. Během pěti výstavních dní budou mít farmáři možnost se seznámit i s podzimní novinkou SMS CZ, kombinovaným kypřičem FINISHER 3G 400. Všichni jste srdečně zváni na stánek partnera Agritrade BG.

„Stroje SMS CZ se představí na stánku bulharského partnera 2A-30, kterému tímto děkujeme za spolupráci a možnost prezentace. Společně s novým kombinovaným kypřičem bude k vidění také kompaktor SEVERIT 500. Všechny srdečně zveme na akci,“ říká Petr Jirsa, jednatel SMS CZ s.r.o.

Nová generace kombinovaného kypřiče FINISHER byla veřejnosti představena na podzim loňského roku. Stroj určený pro první posklizňové zpracování půdy a do minimalizačních technologií vyniká zejména non-stop hydropneumatickým jištěním, dále pracovní hloubkou až 35 cm a prodlouženými rozestupy pracovních sekcí, čím se snižuje riziko ucpání stroje rostlinnými zbytky. K dispozici jsou celkem tři modely FINISHER 300, 400 a 520, přičemž druhý a třetí jmenovaný jsou tvořeny dvěma pracovními rámy, hydraulicky skládanými kolmo vůči ose stroje.

Bulharským zemědělcům se představí model FINISHER 400 s pracovním záběrem 415 cm. Přední část plně hydraulicky ovládaného stroje tvoří dvě řady disků o průměru 510 mm a rozestupy 125 mm. Disky jsou umístěny za pomoci bezúdržbových ložisek na dvojité slupici upevněné na rám stroje s využitím gumových silentbloků. Celá sekce se stará o mělkou podmítku a nařezání rostlinných zbytků. Následuje část s třemi řadami radlic o rozestupech 310 mm pro prokypření půdy. Non-stop hydropneumatické jištění radlic lze regulovat v rozmezí 400-700 kg. V zadní části za integrovanou nápravou se nachází rovnací sekce (pera, či disky) a válec, sloužící ke srovnání a utužení půdy. Stroj disponuje širokou nabídkou příslušenství, včetně různých typů válců.

Dalším strojem z dílny české společnosti k vidění na akci je SEVERIT 500. Jedná se o kompaktor s pracovním záběrem 5 m využívaným v předseťové přípravě. Konstrukčně se stroj skládá ze dvou ramen hydraulicky skládaných kolmo vůči ose stroje. Vlastní náprava je situovaná do zadní části a v pracovní poloze se automaticky zvedne. Díky kombinaci různých typů pracovních orgánů je schopen SEVERIT při jednom přejezdu srovnat pozemek, rozdrobit hroudy a zároveň precizně připravit seťové lůžko. Uplatnění proto nachází nejen v klasické agrotechnice po orbě, ale i v případě minimalizačních technologií při mělčím zpracování. Díky široké nabídce

příslušenství dokáže kombinovat až 7 pracovních úkonů v rámci jednoho přejezdu, čím jednak šetří provozní náklady a náklady na pořizování techniky, ale také pole samotné, před opakovaným vjížděním techniky a tím negativním utužováním půdy.

Všichni jste srdečně zváni na stánek Agritrade BG.

 

Kontakt pro média:

Alexandr Kuchař

Marketingová komunikace

Tel. +420 739 327 983 E-mail: marketing@smscz.cz

 

O společnosti SMS CZ s.r.o.

SMS CZ s.r.o. je česká, rodinná společnost s třicetiletou historií, která navazuje na strojírenskou tradici závodu sahající až do roku 1897. Vývojový a výrobní program dnes tvoří strojní a inženýrská výroba techniky a technologie v oblasti zemědělství a životního prostředí.

V oblasti zemědělství se společnost od roku 1993 věnuje výrobě zemědělských strojů pro zpracování půdy, předseťovou přípravu, válení, obnovu a zakládání luk a pastvin. Společnost si vybudovala postavení předního výrobce a prodejce zemědělských strojů a své stroje vyváží do celého světa. Významné pozice má v ČR a SK, ve Francii, Belgii, Německu, Maďarsku, Rumunsku, Bulharku, ze zámoří pak v Kanadě a na Novém Zélandu.

Celkově SMS CZ vyváží své stroje do více než 35 zemí na pěti kontinentech (Evropa, Severní Amerika, Asie, Austrálie, Afrika). Společnost dlouhodobě posiluje pozice v zahraničí a hledá nové obchodní partnery.

Tisk

Další články v kategorii Zemědělství

Agris Online

Agris Online

Agris on-line
Papers in Economics and Informatics


Kalendář


Podporujeme utipa.info