Ministr zemědělství jmenoval svým prvním náměstkem Stanislava Kozáka
19.09.2013 | MZe ČR
Ministr zemědělství Miroslav Toman dnes jmenoval do funkce 1. náměstka Stanislava Kozáka (63). Ten dosud na Ministerstvu zemědělství působil jako náměstek ministra pro úsek zemědělských komodit, výzkumu a poradenství. Funkce se ujímá dnešním dnem.
Stanislav Kozák je odborníkem s dlouholetými zkušenostmi, které získal i v praxi. Na Ministerstvu zemědělství je uplatňuje od roku 1996, a to ve funkcích ředitele odboru, vrchního ředitele, náměstka ministra. Do konce loňského roku řídil síť Agentur pro zemědělství a venkov. Je bývalým poslancem z let 1992 až 1996.
Jako 1. náměstek bude Stanislav Kozák zastupovat ministra a jednat jeho jménem v záležitostech spadajících do působnosti ministra jako statutárního zástupce. Jeho úkolem bude také komplexní koordinace určování koncepcí dlouhodobého vývoje oborů spadajících pod Ministerstvo zemědělství.
Dana Večeřová
ředitelka Odboru komunikace MZe
Další články v kategorii Zemědělství
- Burčák z nejranějších odrůd bude na jihu Moravy o druhém srpnovém víkendu (29.07.2026)
- Miliardář Jaromír Tesař získá plnou kontrolu nad Pozemkovým holdingem (29.07.2026)
- Umělá inteligence a senzory pomáhají s kontrolou porodů (28.07.2026)
- Zemědělci sklízí rychleji než loni, obilnin posekali polovinu, řepky dvě třetiny (28.07.2026)
- Nejsme pašeráci, jen přežíváme. Proč chudí Kolumbijci neopouštějí pěstování koky (28.07.2026)
- Ministerstvo zemědělství začne opět přijímat žádostí na podporu vodárenské infrastruktury. Na projekty přidá dalších 400 milionů korun (28.07.2026)
- Přebytek tlačí cenu mléka dolů, někde je levnější než voda (27.07.2026)
- Petr Richter: Snažíme se zákazníkovi nabízet, co by si přál (27.07.2026)
- Dieselová krize sužuje chudé farmáře v Africe a Asii. Bez nafty vysychají pole (27.07.2026)
- Úroda ovoce bude letos kvůli mrazům a kroupám poloviční. Pojištěná není ani desetina sadů (27.07.2026)

Tweet



