SAB bude restrukturalizovat rumunské pivovary
03.04.2002 | ČTK
Mezinárodní pivovarnická skupina South African Breweries (SAB) provede restrukturalizaci svých aktivit v Rumunsku s cílem snížit náklady a zvýšit ziskovost. Vyplývá to z dnešního sdělení SAB. V rámci restrukturalizace se pivovary Ursus a Bere Timisoreana spojí do jediné společnosti Compania de Bere Romania. Další pivovar ve městě Pitesti bude na konci května uzavřen.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii Podnikání
- Zájem spotřebitelů o České cechovní normy roste. Na Makro Czech Gastro Festu o nich Potravinářská komora přesvědčila stovky návštěvníků (17.04.2026)
- Obchodním ředitelem Plzeňského Prazdroje je nově Jan Krafka (17.04.2026)
- Čokoládovna Figaro přesouvá výrobu ze závodu v Trnavě do Česka (16.04.2026)
- Bernard učí středoškoláky čepovat pivo (15.04.2026)
- Výrobci potravin a řemeslníci na Českolipsku mohou soutěžit o výrobek roku (14.04.2026)
- Beermixy už nejsou jen letní osvěžení. Výrobci do nich přidávají funkční složky (10.04.2026)
- Džemy s příběhem. V Dobroládovně našli práci ženy před důchodem i syn s autismem (10.04.2026)
- Za „zelené baterie venkova“: Zemědělci a energetici volají po rozumném rozvoji bioplynových stanic (10.04.2026)
- Čokoládovna Steiner & Kovarik navýšila loni obrat o 35 mil. na 120 mil. Kč (10.04.2026)
- Brněnská pivnice měla zkažené potraviny. Kontrolou neprošlo maso i sýrové koule (09.04.2026)

Tweet



