Lesy ČR prý vyplatily PR agenturám téměř sto milionů korun
08.10.2003 | ČTK
Státní podnik Lesy ČR údajně vyplatil PR agenturám téměř sto milionů korun. Žádná z těchto agentur přitom neprošla výběrovým řízením. To je první výsledek revize smluv podniku, kterou zahájilo nové vedení firmy. Hospodaření firmy prošetřuje policejní služba pro odhalování korupce a zároveň ho kontroluje i Nejvyšší kontrolní úřad. Státní podnik svolal na čtvrtek do Hradce Králové schůzku se všemi agenturami, které ho zastupují.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii Lesnictví
- Výskyt nebezpečných trichinel u divočáků dovezených z Polska (14.05.2026)
- Objem smrkového dříví napadeného kůrovci klesá již pátým rokem, ale pozornost je třeba věnovat i dalším dřevinám (14.05.2026)
- Květnový fotokvíz: poznáte, co snímek zachycuje? (13.05.2026)
- Mezinárodní den zdraví rostlin a proč je nebezpečné háďátko borovicové (13.05.2026)
- Novinky v národních dotacích: Ministerstvo zemědělství je přizpůsobilo zemědělské praxi (13.05.2026)
- Není borovice jako borovice aneb jak požár pomůže s bojem s vetřelcem (12.05.2026)
- Kde hrozí setkání s medvědem? Situaci na Slovensku ukazuje nová mapa (12.05.2026)
- Ministerstvo má dostatečné rezervy pro odstranění následků požáru v Českém Švýcarsku (11.05.2026)
- Les budoucnosti bude vypadat jinak, než jsme zvyklí, říká výzkumník Krejza (06.05.2026)
- Poškození lesů abiotickými vlivy bylo vloni nejnižší od roku 2014 (05.05.2026)

Tweet



