V 15.týdnu podražily nejvíce brambory a jablka, mírně i maso
09.04.1998 | ČTK
V 15.týdnu podražily nejvíce brambory a jablka, mírne i maso PRAHA 9.dubna (CTK) - Rust cen brambor, jablek a vetšiny druhu masa, pokles cen masných výrobku, kurat, mléka a másla zaznamenal v 15.týdnu Ceský statistický úrad pri svém pravidelném týdenním šetrení spotrebitelských cen vybraných výrobku. Výsledky šetrení dnes CTK poskytl tiskový mluvcí úradu Josef Zábranský.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii
- Budoucnost emisních cílů, mezinárodní ambice Evropy v ochraně klimatu i trh s druhotnými surovinami projednala neformální Rada ministrů životního prostředí v Dublinu (27.07.2026)
- Obliba trhů roste u zemědělců i zákazníků, farmáře láká lepší prodejní cena (27.07.2026)
- Dieselová krize sužuje chudé farmáře v Africe a Asii. Bez nafty vysychají pole (27.07.2026)
- Úroda ovoce bude letos kvůli mrazům a kroupám poloviční. Pojištěná není ani desetina sadů (27.07.2026)
- Škod způsobených vlky v Libereckém kraji ubylo, chovatelé stáda lépe chrání (27.07.2026)
- Pardubičtí myslivci obnovili školicí středisko z roku 1949, říkali mu Dřevák (27.07.2026)
- Živý venkov potřebuje místní hospodáře (27.07.2026)
- Seznamte se: Ricotta. Má méně tuku než mascarpone a více vápníku než tvaroh (27.07.2026)

Tweet



