iROZHLAS: Koncerny Agrofert a Úsovsko vrátily dotace určené pro malé zemědělce
06.09.2024 | ČTK
Koncerny Agrofert a Úsovsko vrátily ministerstvu zemědělství dotace určené pro malé podniky, na které podle auditu Evropské komise neměly nárok. Podle webu iROZHLAS.cz, který dnes o vrácení peněz informoval, se spor týkal dotací na zavlažování a restrukturalizaci sadů.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii
- Na Šumavě úspěšně okroužkovali sýce rousné (29.06.2026)
- Šéf WHO: Evropa se otepluje nejrychleji na Zemi, je třeba řešit dopady na zdraví (29.06.2026)
- Který výrobek přesvědčí porotu letos? Startuje soutěž Nejlepší biopotravina roku 2026 (29.06.2026)
- Sněmovní výbor se kvůli ředitelům KRNAP a ČIŽP mimořádně sejde 8. července. Opozice chce znát jejich profesní kompetence (29.06.2026)

Tweet



