Vyškovská pekárna se po nuceném uzavření vrací na scénu

Vyškovská pekárna, jedno z nejznámějších pekařství ve městě, je opět v provozu a prodává zákazníkům pečivo. Po nedávném nuceném uzavření pekárny, které bylo způsobeno odhalením nedostatků pracovníky Státní zemědělské a potravinářské inspekce, se pekaři nevzdali a zahájili důkladnou renovaci. Kromě odstranění nedostatků došlo také k modernizaci technologií a vylepšení postupů. Proč byla pekárna uzavřena?

Provozovna Vyškovské pekárny na adrese Brněnská 484/31a byla uzavřena koncem dubna poté, co inspektoři odhalili přítomnost hmyzích škůdců, znečištění, plísně a možnost kontaminace potravin. Tento nepříznivý stav vedl k nutnosti okamžitého zásahu a následnému generálnímu úklidu. Pekaři se však nenechali odradit a s pečlivostí a oddaností využili této příležitosti k výraznému zlepšení provozu.

Jak proběhlo znovuotevření pekárny?

Jaromír Vysloužil, zástupce Vyškovské pekárny, potvrdil, že provozovna je od úterý 2.5.2023 znovu otevřená a díky pečlivému odstranění všech nedostatků a dodržování přísných hygienických standardů bylo dosaženo pozitivního výsledku při opakované inspekci. Pekárna tak může znovu nabízet svým zákazníkům čerstvě pečené a vynikající pečivo, na které jsou zvyklí.

Autor: redakce

Tisk

Další články v kategorii

Agris Online

Agris Online

Agris on-line
Papers in Economics and Informatics


Kalendář


Podporujeme utipa.info