V mražených kachnách z Polska byly salmonely, 1,6 tuny se jich prodalo
16.11.2021 | ČTK
Veterináři varují před mraženými kachnami z Polska od výrobce DROP, které mohou obsahovat salmonely. Podařilo se jich stáhnout 1138 kg, naopak 1627 kg se prodalo nebo zkonzumovalo. Informace o riziku obdržela Státní veterinární správa (SVS) systémem rychlého varování (RASFF).Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii
- Zajíček na obalu zdraží čokoládu i o 80 korun na kilogram (26.03.2026)
- Ministři zemědělství a životního prostředí se shodli na nutnosti urychlit obnovu území po povodních i na racionálním přístupu k ochraně půdy před erozí (26.03.2026)
- Kvůli zablokovanému Hormuzskému průlivu výrazně zdražují zemědělská hnojiva (26.03.2026)

Tweet



