Pestrá krajina - pozvánka na online konferenci a vyhlášení výsledků programu za rok 2020

Které členské farmy Asociace soukromého zemědělství ČR budou oceněny v rámci třetího ročníku programu této stavovské organizace Pestrá krajina? To vejde ve známost v průběhu online konference, která se uskuteční ve středu 3. února prostřednictvím přenosu z nové auly na České zemědělské univerzitě v Praze. Moderovat ho bude bývalá ministryně zemědělství Milena Vicenová. 

I v letošním roce se sešla velmi zajímavá a pestrá sestava farem, které mají často diametrálně odlišné přístupy jak k zemědělství, tak k tomu, co přesně pro krajinu ve svém okolí dělají. Určitě je tedy nač se těšit a získat třeba i inspiraci k vlastnímu hospodaření.  

Kromě slavnostního vyhlášení a předání ocenění účastníkům Pestré krajiny 2020 jsou připraveny i tři odborné příspěvky. V prezentaci možných opatření v krajině se budete moci seznámit s tím, co konkrétně a jakým způsobem můžete na svých pozemcích dělat, abyste třeba jen drobně přispěli životnímu prostředí. Na to bude navazovat představení realizovaných příkladů úspěšné spolupráce mezi sedláky a Agenturou ochrany přírody a krajiny. Třetí příspěvek seznámí účastníky s výstupy dvou projektů, které se věnovaly agrolesnictví a jichž se aktivně účastnila také ASZ ČR. V rámci druhého bloku konference bude možné pokládat dotazy oceněným farmářům i přednášejícím.   

Přihlášky na konferenci, abychom Vám mohli zaslat odkaz na online přenos, posílejte do 1. února 2021 na mail kancelar@asz.cz. 

Tisk

Další články v kategorii

Agris Online

Agris Online

Agris on-line
Papers in Economics and Informatics
ISSN: 1804-1930


Kalendář


Podporujeme utipa.info