Reuters: SABMiller prý pozastavil proces integrace s AB InBev
28.07.2016 | ČTK
Pivovarnická společnost SABMiller vyzvala své zaměstnance, aby pozastavili proces integrace s větším konkurentem Anheuser-Busch InBev, protože vedení musí posoudit jeho novou nabídku na převzetí. Agentuře Reuters to dnes řekly zdroje obeznámené se situací.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii
- SZ: Evropská komise zaslala českým úřadům další dotazy k Babišovu střetu zájmů (07.05.2026)
- Vědci vyvrátili jeden z nejznámějších mýtů o kukačkách. Vejce v zobáku nenosí (07.05.2026)
- Slovensko kvůli klesajícím cenám mléka navýší dotace farmářům, řekl ministr (07.05.2026)
- Pivovary Zubr mění taktiku. V létě budou vábit na lehkou pšenici i netradiční zážitky (07.05.2026)
- Ministr po kulatém stolu ke skotu: Chceme zvýšit zpracování hovězího masa v Česku a snížit vývoz živých zvířat (07.05.2026)
- V komerčním chovu prasat na Slovensku byl podle veterinářů potvrzen africký mor (07.05.2026)
- Nováčkovi: Farma ve vsi je opravdu ve vsi, a přitom jen kousek od Ostravy (07.05.2026)

Tweet



