Ekologové zahájili Hru o Zemi
16.04.2002 | Lidové noviny
Zvýšit zájem občanů o životní prostředí chtějí ekologické nevládní organizace kampaní Hra o Zemi, kterou včera zahájili členové sdružení Zelený kruh na pražském náměstí Míru. Osvětovou akci aktivisté odstartovali pantomimou na téma zachování zeměkoule. Kvůli dešti přesunuli happening do vestibulu stanice metra, kam přišel nevládní organizace podpořit ministr životního prostředí Miloš Kužvart. Kampaň potrvá do září, kdy se v jihoafrickém Johannesburgu uskuteční světový summit o udržitelném rozvoji.

Tweet



