Koncern Nestlé zvýšil tržby o desetinu
12.04.2002 | Lidové noviny
Švýcarský potravinářský koncern Nestlé zvýšil v prvním čtvrtletí tržby o 10,1 procenta na 21,3 miliardy švýcarských franků. Společnost, která má podniky i v České republice, ve včerejší zprávě dodala, že letošní plány pro růst zisku a tržeb dodrží.

Tweet



