Nestlé v prvním čtvrtletí zvýšil tržby o desetinu
11.04.2002 | ČTK
Švýcarský potravinářský koncern Nestlé zvýšil v prvním čtvrtletí tržby o 10,1 procenta na 21,3 miliardy švýcarských franků. Růst tak byl slabší než 11 procent očekávaných analytiky. Společnost, která má podniky i v ČR, však v dnešní zprávě dodala, že letošní plány pro růst zisku a tržeb dodrží.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



