Ovocnáři mají problémy s odbytem jablek
10.04.2002 | ČTK
Ovocnáři mají problémy s odbytem jablek, část asi půjde do moštu Odbyt českých jablek v tuzemské obchodní síti od ledna vázne a ovocnáři mají obavy, že by část jablek mohla skončit v moštu. Důvodem slabého prodeje je trvající dovoz levných jablek z Polska, řekl dnes tajemník Ovocnářské unie ČR Martin Ludvík. Za první tři měsíce letošního roku se v obchodech prodalo 15.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



