Bohušovická mlékárna dostala peníze od MZe až po třičtvrtě roce
11.04.2002 | ČTK
Se zpožděním zhruba třičtvrtě roku zaplatilo ministerstvo zemědělství Bohušovické mlékárně 5,5 miliónu korun za část dodávek tzv. školního mléka. "Šlo o dodávky za leden a únor roku 2001, zaplaceno jsme dostali až na konci roku," řekl finanční ředitel společnosti Martin Kratochvíl. Podle poslance Roberta Kopeckého vznikla chyba při koordinaci mezi vládou a parlamentem.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



