Víkend má být deštivý
10.04.2002 | Právo
Také nevíte, jak se obléknout? Ráno mráz minus tři stupně, odpoledne sluníčko a plus dvanáct. Tento ráz počasí sice ještě pár dní potrvá, ale rána budou o poznání teplejší. "S oblačností nad naším územím se ranní teploty zvýší, ale odpolední zůstanou téměř stejné. Jen v pátek bude teplo, přes víkend ale očekáváme déšť," potvrdili z oddělení prognózy Českého hydrometeorologického ústavu v Praze. V pátek by ranní teploty měly být v rozmezí 7 až 3 stupně, přes den bude většinou oblačno a ojediněle déšť nebo přeháňky, na horách ve vyšších polohách smíšené se sněhem. Denní teploty vystoupí na 11 až 15 st. C. V sobotu ráno má být o chloupek tepleji, 8 až 4 stupně, a přes den 9 až 13. Od neděle zřejmě až do středy příštího týdne by ranní teploty měly poklesnout na 7 až 3 a denní vystoupit na 9 až 13 stupňů. Po oba víkendové dny a v pondělí se očekává déšť nebo dešťové přeháňky

Tweet



