Spotřebitelé masa nemusí mít obavy ze zvyšování cen
08.04.2002 | Agris
Na základě situace na trhu s hovězím masem oznámilo Odbytové družstvo CENTRUM Tábor ceny, za které budou prodávat od 08. 04. 2002 býky, na úrovni 41,- Kč za kilogram živé váhy. Jedná se o snížení cen o 3-5% proti cenám z měsíce března. Tato skutečnost je jiná, než bylo oznámeno v relaci ČT 2 "21" ve čtvrtek 4. dubna večer. Spotřebitel se nemusí obávat navýšení cen masa díky zákazu dovozu hovězího masa a živého skotu ze Slovenska. Situace na našem trhu je v komoditě jateční býci vyrovnaná.
Ing. Miroslav Ušatý, ředitel OD CENTRUM
e-mail: odcentrum@iol.cz
mobil: 0602/148 590
tel./fax: 0361/254 860

Tweet



