Arnika: Češi sní až trojnásobně víc dioxinů, než činí limit
05.04.2002 | ČTK
Češi v jídle zkonzumují až třikrát více toxických dioxinů, než doporučuje Světová zdravotnická organizace. Tento závěr Státního zdravotního ústavu potvrdila analýza pstruha z Nisy, kterého loni nechalo prozkoumat ekologické sdružení Arnika.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



