Rakušané budou v Česku investovat do projektů snižování emisí
05.04.2002 | ČTK
Memorandum o společných projektech snižování emisí podepsali ve čtvrtek ve Vídni ministři životního prostředí České republiky a Rakouska Miloš Kužvart a Wilhelm Molterer. Rakousko bude Česku pomáhat ve výstavbě obnovitelných zdrojů energie, izolací a sběrných systémů pro plyny ze skládek.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



