Argentina zvýší cla na vývoz některých zemědělských produktů
05.04.2002 | ČTK
Argentina zvýší exportní cla na některé zemědělské produkty na 20 procent v rámci snahy o posílení daňových příjmů. Oznámila to dnes mluvčí ministerstva hospodářství a dodala, že původní clo činilo pět až deset procent. Argentina je předním producentem obílí a třetím největším vývozcem sojových bobů na světě.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



