Masokombinát přijímá nové zaměstnance
05.04.2002 | Mladá fronta Dnes
Masokombinát v Ostravě-Martinově, který loni prošel konkurzem, znovu zvyšuje výrobu i počet zaměstnanců. Jen za první tři měsíce roku zvýšil stavy o 80 lidí. Rozšiřuje se jak tým obchodních zástupců, tak dělníků. "Zpět byli přijati například řezníci, kteří loni odešli za prací do Irska," uvádí mluvčí firmy Eva Kijonková. Počty zpracovávaných jatečných zvířat se ztrojnásobily, společnost se vrátila k vícesměnnému provozu a rozšířila sortiment zboží i o výrobky jiných firem.

Tweet



