Sdružení chce zastavit aktivaci paliva v Temelíně
05.04.2002 | Hospodářské noviny
Občanské sdružení "V havarijní zóně jaderné elektrárny Temelín" včera podalo u Obvodního soudu pro Prahu 1 návrh na vydání předběžného opatření, které by zakázalo aktivovat jaderné palivo ve druhém bloku jaderné elektrárny Temelín. Právní zástupce sdružení František Korbel včera připomněl, že o návrhu na předběžné opatření musí soud rozhodnout do sedmi dnů.

Tweet



