V Praze se chystá stanovisko V4 k summitu o udržitelném rozvoji
04.04.2002 | ČTK
Zhruba stovka přednášejících z Maďarska, Polska, Slovenska a České republiky vystoupí na konferenci o udržitelném rozvoji, která dnes začala v Černínském paláci. Experti na životní prostředí a zástupci státní správy a občanských sdružení budou v Praze tři dny chystat společné stanovisko občanských skupin Visegrádu k srpnovému summitu OSN o udržitelném rozvoji v jihoafrickém Johannesburgu.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



