Drůbež-vejce zřejmě splyne s konkurencí
02.04.2002 | Mladá fronta Dnes
Akciová společnost Drůbež-vejce Moravské Budějovice zřejmě splyne s Drůbežářským podnikem Libuš a. s., se společností Xaverov a. s. a Xaverov holding a. s. "O splynutí rozhodne valná hromada 30. dubna," uvedlo představenstvo firmy. Podle návrhu bude společnost Drůbež-vejce zrušena bez likvidace s přechodem kapitálu nástupnické společnosti. "Splynutím vznikne jedna společnost s názvem Xaverov a. s. To je značka, která má tradici," řekl předseda představenstva Drůbež-vejce Václav Holoubek. Provoz v Moravských Budějovicích, který zaměstnává 350 lidí, loni zpracoval přes 10 tisíc tun drůbežího masa.

Tweet



