Dovoz drůbežího masa do ČR se v únoru zdvojnásobil
02.04.2002 | ČTK
Dovoz drůbežího masa do ČR se v únoru zdvojnásobil na 1928 tun Dovoz drůbežího masa do ČR se v únoru proti stejnému měsíci loni téměř zdvojnásobil na 1928 tun. Vývoz naproti tomu stoupl o devět procent na zhruba 1000 tun, vyplývá z údajů Výzkumného ústavu zemědělské ekonomiky (VÚZE). Petr Tuček z VÚZE soudí, že občasné nárůsty importu naznačují konkurenční riziko pro domácí výrobce.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



