Od dubna platí povinnost registrace všech hospodářských zvířat
02.04.2002 | ČTK
Ode včerejška platí povinnost identifikace a registrace všech hospodářských zvířat. Nově musejí mít individuální čísla ovce a kozy, u prasat stačí značení kódem hospodářství. Pro skot je registrace a označení povinné již od dubna loňského roku a od října se identifikují a registrují koně, sdělila Státní veterinární správa (SVS).Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



