"Kolik snědí Češi dioxinů?"
01.04.2002 | ČTK
10:30, Unijazz, Jindřišská 5, Praha 1 TK na téma "Kolik snědí Češi dioxinů?" aneb "Toxické látky v prostředí i po dvanácti letech", kterou pořádá ekologické sdružení Arnika. Sdělil to za pořadatele Jindřich Petrlík, e-mail: jindrich.petrlik@arnika.org.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



