Ekologové protestovali v Lysé nad Labem proti spalovně
28.03.2002 | ČTK
Vypuštěním stovky žlutých balónků s nápisem Stop dioxin vyvrcholila dnes před polednem protestní akce ekologického sdružení Arnika proti spalovně nebezpečných odpadů v Lysé nad Labem na Nymbursku. Ekologové i někteří obyvatelé města požadují zastavení jejího provozu, protože ji považují za nebezpečnou a zbytečnou.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



