Někteří nabyvatelé zemědělského majetku státu zaplatí vyšší daně
28.03.2002 | ČTK
Osoby, které privatizovaly státní zemědělský majetek a měly splátkový kalendář rozvržen na dobu 20 let, zaplatí letos kvůli povinnosti majetek přecenit a jeho odepsané složky převést do výnosů vyšší daň z příjmu. Aby byli zemědělci schopni se s mimořádnou situací vypořádat, jedná ministerstvo zemědělství s ministerstvem financí o možnosti úhrady daní ve splátkách, sdělilo dnes MZe.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



