Kužvart doufá, že poslanci odmítnou odpadovou novelu i 9. dubna
28.03.2002 | ČTK
Ministr životního prostředí Miloš Kužvart nesouhlasí s novelou odpadového zákona, kterou by pražský magistrát chtěl zavést zpět platbu za odpady podle počtu objednaných popelnic. Má za to, že nyní platný systém je spravedlnější. Doufá proto, že i 9. dubna, kdy se poslanci k návrhu vrátí, sněmovna magistrátní podobu novely nepřijme.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



