Slovenské zemědělství po desetiletí ztrát loni se ziskem
22.03.2002 | ČTK
Slovenské zemědělství zaznamenalo loni poprvé od roku 1990 zisk. Ten před zdaněním činil 544 miliónů slovenských korun. Ve srovnání s předchozím rokem byl výsledek o 1,134 miliardy korun lepší. U příležitosti právě probíhajících krajských informačních dnů o tom informoval ministr zemědělství Pavol Koncoš.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



