ODS: Životní prostředí je lepší díky Klausovým vládám, ne ekologů
22.03.2002 | ČTK
ODS dnes znovu ostře kritizovala ekologické aktivisty, kteří jsou podle ní nepoučitelní a vnímají svět stejně jako za komunismu. Životní prostředí v České republice je podle občanských demokratů 12 let po revoluci lepší zásluhou pravicových vlád vedených šéfem ODS Václavem Klausem, nikoliv ekologů.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



