Stejná voda, jakou mají v EU, bude Česku nejdřív v roce 2010
22.03.2002 | ČTK
Až do roku 2010 nebudou mít Češi stejně kvalitní vodu jako jejich sousedi v EU. Znečištění vod kleslo podle ministerstva životního prostředí v roce 2000 přibližně na deset procent hodnot z počátku 90. let. Čističku odpadních vod mají všechna města nad 10.000 obyvatel. Stále však chybějí čističky v malých obcích.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



