Ministři životního prostředí Visegrádu jednali o fondech EU
22.03.2002 | ČTK
Snadnější přístup ke strukturálním fondům Evropské unie a jejich lepší využívání byly hlavními tématy dvoudenního jednání ministrů životního prostředí zemí visegrádské čtyřky v maďarském Visegrádu. Schůzka se uskutečnila i navzdory roztržce, kterou před měsícem vyvolal maďarský premiér Viktor Orbán výroky o Benešových dekretech.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



