Ochránci zvířat otevřeli v Národním muzeu výstavu o pašování
21.03.2002 | ČTK
Džungli z pokojových rostlin s plyšovými zvířaty, železnými pastmi a vycpanými papoušky postavili v Národním muzeu ochránci zvířat, aby poukázali na pašování vzácných druhů do České republiky. Dnes otevřená výstava má upozornit, že pro potěšení chovatelů mohou vyhynout celé populace ohrožených živočichů. Názorně také ukazuje, v jak nesnesitelných podmínkách jsou zvířata převážena.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



