Zemědělci: Nemáme čím krmit skot, chceme jednat o pomoci státu
21.03.2002 | ČTK
Pokud by ministerstvo zemědělství nepomohlo zemědělcům v Libereckém kraji vyřešit problémy s kritickým nedostatkem krmného obilí, budou hledat podporu u poslanců. "Bez pomoci státu se neobejdeme, některé rolníky může loňská neúroda a letošní potřeba obilí nakupovat ekonomicky zničit," řekl dnes předseda Regionální agrární komory Robert Erlebach.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



