Nevládní organizace V4 budou v dubnu jednat v Praze
21.03.2002 | ČTK
Zástupci nevládních organizací, akademických obcí a veřejné správy ze zemí visegrádké čtyřky budou počátkem dubna v Praze diskutovat o stavu životního prostředí ve střední Evropě. Více než stovka Poláků, Maďarů, Slováků a Čechů na konferenci připraví stanovisko občanských skupin ke konferenci o udržitelném rozvoji, která se v létě uskuteční v Johannesburgu, informovala dnes Barbora Šafářová zZpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



