Rybníček: Převod státních lesů na kraje zatíží stát novými výdaji
20.03.2002 | ČTK
Převod státních lesů do vlastnictví krajů by podle náměstka ministra zemědělství pro lesní hospodářství Pavla Rybníčka znamenal nové rozpočtové výdaje státu. Hospodaření ve státních lesích je totiž zejména kvůli přírodním podmínkám ziskové jen v některých krajích. V řadě oblastí se však pohybuje spíše na hraně ziskovosti nebo je ztrátové.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



