Výroba minerálek v ČR se za osm let ztrojnásobila
20.03.2002 | ČTK
Výroba minerálek v ČR se za osm let ztrojnásobila na 706 mil. l Tuzemská výroba minerálních vod se za osm let více než ztrojnásobila na 706 miliónů litrů v loňském roce. Rostoucí produkce a spotřeba je důsledkem změn ve stravovacích zvyklostech obyvatelstva, řekla předsedkyně Svazu minerálních vod Jana Ježková. Minerálky se podle ní staly významnou složkou zdravé výživy.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Tweet



