V Brně se setkají šéfové agrárních komor
19.03.2002 | Mladá fronta Dnes
Nejvyšší představitele agrárních komor Česka, Litvy, Lotyšska, Maďarska, Polska, Rakouska, Slovenska a Slovinska přivítá Kongres zemědělských nevládních organizací v Brně. Uskuteční se od 5. do 7. dubna před zahájením tří agrárních veletrhů Techagro, Animal Vetex a Silva Regina.

Tweet



