Vláda bude na Kužvartovu žádost znovu jednat o placení testů BSE
21.08.2001 | ČTK
Kabinet bude ve středu znovu rozhodovat, z jakých peněz budou letos zaplaceny testy hovězího dobytka na nemoc šílených krav (BSE). Vláda sice už v červenci schválila, že potřebných 180 miliónů korun půjde ze Státního fondu životního prostředí (SFŽP), ministr životního prostředí Miloš Kužvart ale nesouhlasí.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii
- Pivovary Zubr mění taktiku. V létě budou vábit na lehkou pšenici i netradiční zážitky (07.05.2026)
- Ministr po kulatém stolu ke skotu: Chceme zvýšit zpracování hovězího masa v Česku a snížit vývoz živých zvířat (07.05.2026)
- V komerčním chovu prasat na Slovensku byl podle veterinářů potvrzen africký mor (07.05.2026)
- Nováčkovi: Farma ve vsi je opravdu ve vsi, a přitom jen kousek od Ostravy (07.05.2026)

Tweet



