Předseda cukrovarnického spolku se obává destabilizace trhu
04.04.2001 | ČTK
Nařízení vlády ke stabilizaci trhu s cukrem v podobě nových cukerných kvót, které začne platit od 1. září, je příliš liberální a způsobí destabilizaci tuzemského trhu. Toto nařízení vrací ČR v úrovni zpracování cukru a pěstování řepy o několik let nazpátek, řekl dnes předseda Českomoravského cukrovarnického spolku Oldřich Reinbergr.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii
- Italské úřady vyšetřují úhyn 18 vlků v národním parku, mají podezření na otravu (25.04.2026)
- Sedláci v ASZ ČR nepodporují plošnou aplikaci hubících prostředků proti hraboši polnímu (24.04.2026)
- Všechny kojenecké výživy Nestlé dostupné na trhu jsou bezpečné, uvedla firma (24.04.2026)
- Značku Výrobek roku Libereckého kraje ponese dalších deset regionálních výrobků (24.04.2026)
- Jak budeme pečovat o českou přírodu v blízké budoucnosti? První návrh Národního plánu na obnovu přírody je nyní otevřený k připomínkám veřejnosti (24.04.2026)
- Zdražili a napsali k tomu sleva. Řetězce oprašují staré triky (24.04.2026)

Tweet



