Seznam poradců - konzlutantů, absolventi testu na MZe
12.03.2001 | MZe ČR
Seznam absolventu, kterí úspešne složili záverecný písemný test
a mohou tedy aktivne vykonávat funkci poradce - konzultanta
v rámci celé CR
1.
Ing. Jaromír Adamcík, Jatecní 660, 407 21 Ceská Kamenice
2.
Ing. František Andreovský , Na aleji 202, 713 68 Dvorce
3.
Ing. Arch. Karel Barinka, Bartákova 3, 628 00 Brno
4.
Jaroslav Bašta, 378 17 Novosedly nad Nežárkou 58
5.
Ing. Vera Bláhová, OAK, Tyršova 19, 772 00 Olomouc
6.
Ladislav Bouška, Bechynská 232, 398 43 Bernartice
7.
Ing. Josef Bumba, Velká Buková 106, 270 23 Krivoklát
8.
Ing. Zdenek Celta, Dostojevského 24, 746 01 Opava
9.
Ing. Arch. Vanda Ciznerová, Labská 25, 625 00 Brno
10.
Ing. Jaromír Cada, Chanovice 108, 341 01 Horaždovice
11.
Ing. Premysl Cech, Hradecká 224, 789 69 Postrelmov
12.
RNDr. Jan Dovrtel CSc, VÚP, Zahradní 1a, 664 41 Troubsko u Brna
13.
Ing. Jana Exnarová, Dobrovolského 2366, 580 01 Havlíckuv Brod
14.
Ing. František Falta, reditel OAK, Lichnická 440, 538 42 Ronov nad Doubravou
15.
RNDr. Antonín Fiala , SNP 1350, 564 01 Žamberk
16.
Ing. Jan Gemela, 793 15 Lichnov 147
17.
Ing. Ivan Grna, SOUz, Na Lindovce 1463, 767 27 Kromeríž
18.
Vlastimil Hálek, 339 01 Klatovy - Luby 248
19.
Ing. Miroslav Havlícek, Hradecná 16, 783 24 Slavetín
20.
Olga Hermanová, 533 61 Choltice
21.
Ing. Bedriška Hladíková, Nad Kunšovcem 1402/2, 594 01 Velké Mezirící
22.
Karel Hlavica, Police 175, 756 44 Loucka
23.
Ružena Holecková, Ostrovní 2039, 397 01 Písek
24.
Antonín Homola, 690 02 Horní Bojanovice 64
25.
Doc. Ing. Jaroslav Homolka, CSc., CZU, Kamýcká 129, 165 21 Praha 6 - Suchdol
26.
Ing. Jirí Horínek, OAK, Zárámí 88, 760 41 Zlín
27.
Stanislav Houdek, 391 72 Sudomerice u Bechyne
28.
Ing. Miroslav Hrubý, Akátová 494, 339 01 Klatovy
29.
JUDr. Ing. Jaromír Karmazín, Družstevní 545/22, 594 01 Velké Mezirící
30.
Zbynek Klose, 385 01 Kubova Hut 1
31.
Ing. Josef Kohout, Zahrádky 83, 378 53 Strmilov
32.
Ing. Jaromír Kolár, SOUz, U kaplicky 761, 342 01 Sušice
33.
Ing. Draga Kolárová, Cejkovická 13, 628 00 Brno
34.
Dana Kopková, Blanická 3, 772 00 Olomouc
35.
Ing. Josef Kotátko, ISŠ, Jirkovská 119, 431 41 Údlice
36.
Ing. Zdenka Kotulánová, Brí Hlavicu 71, 755 01 Vsetín
37.
Ing. Jitka Koubová, VUC, Komoranská 30, 143 19 Praha 4 - Modrany
38.
Ing. Mojmír Kovár, Jeséniova 111, 130 00 Praha 3, e-mail: sozpoho@sol.cz
39.
Ing. Jaroslav Kratochvíl, Zemedelská 1004, 564 01 Žamberk
40.
Ing. Václav Krepel, 277 44 Vojkovice 107
41.
Ing. Josef Krížek, Orechová 3029, 767 01 Kromeríž
42.
Ing. Petr Kubícek, Zemedelská 1004, 564 01 Žamberk
43.
RNDr. Pavel Kuca, Družstevní 866, 763 26 Luhacovice
44.
Ing. Milan Kucera, SOUz, Masarykova 410, 394 84 Kamenice nad Lipou
45.
JUDr. Jaroslav Kusý, Jivjany 16, 345 52 Semnevice
46.
Vítezslav Kverka, reditel OAK, Holubova 511/7, 463 12 Liberec
47.
Ing. Jirí Lojda , reditel OAK, Dukelská 467/II, 339 01 Klatovy
48.
Ing. Simona Lorencová, 664 03 Podolí 24
49.
Jan Malík, 373 35 Horní Stropnice 212
50.
Ing. Josef Maroušek, SZeŠ, Nám. T.G. Masaryka 788, 390 33 Tábor
51.
Ing. Jaroslav Martének, Alešova 29, 678 01 Blansko
52.
Karel Mašek, Malého 2222, 397 01 Písek
53.
Doc. Ing. Zdenek Matejka, DrSc. Horní 14, 675 22 Starec
54.
Mgr. Filip Mencl, 378 17 Novosedly nad Nežárkou
55.
Václav Mikuláš, Komenského 234, 334 52 Merklín
56.
PhDr. Jana Mikulecká, Školní 215, 549 81 Mezimestí
57.
Dr. Ing. Martin Mistr, Na strži 120, 281 23 Starý Kolín - Bašta
58.
Ing. Martin Mruzek, Brožíkova 38, 794 01 Krnov
59.
Ing. Jaroslava Nekvasilová, reditelka OAK, Rybnícek 12, 506 01 Jicín
60.
Svatopluk Nezval, Rudice 62, 679 06 Jedovnice
61.
Ing. Petr Novák, Lhotka 10, 586 56 Telc
62.
Ing. Jaroslav Novák, Líšnice 126, 252 10 Mníšek pod Brdy
63.
Ing. Alice Nováková, 517 02 Kvasiny 149
64.
Ing. Karel Novotný, Šejbalové 888, 152 50 Praha 5
65.
Ing. Oto Onderek, 739 93 Tranovice 185
66.
Pavla Orianiaková, Krajinská 42, 370 01 Ceské Budejovice
67.
Petr Pakosta, Dlouhá 261, 435 46 Hora Svaté Kateriny
68.
Ing. Václav Patricný, Pod Homolkou1783, 547 00 Náchod
69.
Vojtech Pavlica, 756 62 Hutisko - Solanec 503
70.
Antonín Podzimek, Komenského 249, 257 91 Sedlec - Prcice
71.
Ing. Antonín Ponížil,CSc., AGRITEC, Zemedelská 16, 787 12 Šumperk - Temenice
72.
Ing. Miroslav Pospech, Sokolovská 91, 360 05 Karlovy Vary
73.
Ing. Michal Pospíšil, 439 26 Libceves 9
74.
Ing. Zdenek Procházka, reditel OAK, Kpt. Jaroše 316, 276 01 Melník
75.
Ing. Dan Ramzer, SOU, Belíkova 1387, 464 01 Frýdlant
76.
Ing. Zdenek Ružicka, technik AGRO, Purkynova 4, 591 02 Ždár nad Sázavou
77.
Ing. Dušan Rychnovský, SOUz, Tyršova 781, 751 31 Lipník nad Becvou
78.
Ing. Pavlína Ryšková, Havanská 7, 170 00 Praha 7
79.
Ing. Jirí Skoblík, Jungmannova 10, 466 00 Jablonec nad Nisou
80.
Josef Smitka, Svéradice 10, 341 01 Horaždovice
81.
Ing. Petr Stehlík, Mixova 233, 261 01 Príbram III
82.
Jaroslav Sýkora, Námestí TGM, 334 41 Dobrany
83.
Ing. Vladimír Šabata, Dlouhá Ves 124, 516 01 Rychnov nad Knežnou
84.
Libor Šafránek, 539 44 Prosec u Skutce
85.
Ing. Ivo Šašek,CSc.,Krameriova 138, 339 01 Klatovy
86.
Ing. Václav Šimák, 517 84 Ohnišov 106
87.
Ing. František Šipr, Školní 8, 691 05 Zajecí
88.
Ing. Miloslava Škvarilová, Tomešova 8a, 602 00 Brno
89.
Ing. Jirí Šmejkal, Radslavice 20, 257 56 Neveklov
90.
Ing. Arch. Ak. Arch. Ivana Tichá, Hermanova 37, 170 00 Praha 7
91.
Ing. Arch. Zdenek Toman, Husova 2a, 600 00 Brno
92.
Jan Tomášek, Habrovec 14, 538 51 Chrást u Chrudime
93.
Ing. Arch. Dáša Tumová, Interbrigády 4, 160 00 Praha 6
94.
Ing. Bronislava Urbánková, SOUz, Nám. 8. Kvetna 2, 789 22 Zábreh na Morave
95.
Iveta Václavíková, 793 74 Hermanovice 161
96.
Ing. Václav Varous, reditel OAK, Máje 1818, 397 01 Písek
97.
Ing. Vojtech Vávra, AK CR, Štepánská 63, 110 00 Praha 1
98.
Ing. Milan Vítek, reditel OAK, Hostní 117, 747 05 Opava 5
99.
Ivana Vlková, Lucní 498, 358 01 Vimperk
100.
Ing. František Vodicka, 17. Listopadu 1718, 379 01 Písek
101.
Ing. Radomír Volek, Nové bytovky 136, 252 81 Petrov
102.
Ing. Ladislav Vondrášek, Hlavní 10, 252 07 Štechovice
103.
Ing. Karel Vrba, Kramerova 138, 339 01 Klatovy
104.
Ing. Rostislav Všetecka, Pohorská 138, 517 73 Opocno
105.
Josef Zahradnícek, Husova 465, 789 61 Bludov
106.
Ing. Milada Zimáková, reditelka OAK, 695 01 Hodonín
107.
Ing. Zdenek Rittich, Nová Ves u Chrastavy 4, okres Liberec, 463 34
Další články v kategorii
- Souhrn událostí uplynulých dní 3. 5. - 5.5.2024 (06.05.2024)
- Rusko do konce srpna zakázalo vývoz cukru, chce zajistit stabilitu na trhu (05.05.2024)
- Účinnost přípravků proti škůdcům klesá, uvedl výzkumník (04.05.2024)
- Agrární komora chce kvůli mrazům peníze také pro pěstitele zeleniny či brambor (03.05.2024)
- Vodohospodáři vezmou sinicím výživu. Přehrada má šanci na lepší vodu (03.05.2024)
- Intersucho: Postupující sucho působí zemědělcům čím dál větší potíže (03.05.2024)
- Zpráva o erozi: Bahna z polí ubylo, ale farmářům se musí utáhnout šrouby (03.05.2024)
- Sněmovna schválila vyšší ochranu nejlepší zemědělské půdy (03.05.2024)
- Becherovka patří od začátku května definitivně polské skupině Maspex (03.05.2024)
- V Norsku hrozí vznik velkých kůrovcových ohnisek (03.05.2024)