Ministři zahraničí o Blízkém východě, Brusel blokován
26.02.2001 | ČTK
Ministři zahraničí 15 členských zemí EU rokují dnes v Bruselu zejména o Blízkém východě, o západním Balkánu a o iniciativě Evropské komise na usnadnění obchodu s nejchudšími zeměmi světa. Zasedání se koná pod přísným dohledem belgické policie, která neprodyšně zablokovala "evropskou čtvrť" Bruselu v očekávání demonstrace zemědělců.Zpráva byla upravena na základě obchodních podmínek ČTK, uplné znění získáte na obchodni@mail.ctk.cz
Copyright (2003) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Další články v kategorii
- Vypěstovat melouny v Česku už není problém. Důležité je předpěstování i výběr vhodného druhu (19.04.2026)
- Inspekce zakázala prodej dalších kojeneckých výživ. Obsahují toxin cereulid (18.04.2026)
- Zelený kruh: Jedy na hraboše, ústupky lovcům vlků a krajina bez ochrany. Komu slouží ministři Šebestyán a Červený? (17.04.2026)
- Zájem spotřebitelů o České cechovní normy roste. Na Makro Czech Gastro Festu o nich Potravinářská komora přesvědčila stovky návštěvníků (17.04.2026)
- Zemědělci objevují zlatý důl v akumulaci: Bateriová úložiště mění pravidla hry (17.04.2026)
- Prazdroj inštaloval meteostanice na poslednej slovenskej chmeľnici (17.04.2026)
- Pardubičtí cestáři řeší křídlatku, invazní keř může zamořit velká území (17.04.2026)
- Sedláci představili novému vedení MŽP své postoje k aktuálním tématům ochrany přírody (17.04.2026)
- Farma z Pelhřimovska sází na samosběry. Po jahodách přichází s další novinkou (17.04.2026)
- Katastr nemovitostí zůstává občanům snadno dostupný, snahou je ztížit přístup robotům, kteří pracují pro spekulanty (17.04.2026)

Tweet



