Schválení Návrhu nařízení vlády k podpoře vývozu jatečných býků
06.02.2001 | Hospodářské noviny
Prezídium Státního zemědělského intervenčního fondu na svém mimořádném zasedání dne 2. února 2001, schválilo Návrh nařízení vlády, kterým se stanoví podmínky a zásady pro provádění opatření k podpoře vývozu jatečných býků a z nich vyrobeného masa. Prezídium Fondu rozhodlo, že v prvním kroku na tyto účely vyčlení 120 mil. Kč a předpokládá, že s takovouto subvencí exportu bude podpořen vývoz jatečných býků do výše 20 tisíc kusů.
Další články v kategorii
- Zelený kruh: Jedy na hraboše, ústupky lovcům vlků a krajina bez ochrany. Komu slouží ministři Šebestyán a Červený? (17.04.2026)
- Zájem spotřebitelů o České cechovní normy roste. Na Makro Czech Gastro Festu o nich Potravinářská komora přesvědčila stovky návštěvníků (17.04.2026)
- Zemědělci objevují zlatý důl v akumulaci: Bateriová úložiště mění pravidla hry (17.04.2026)
- Prazdroj inštaloval meteostanice na poslednej slovenskej chmeľnici (17.04.2026)
- Pardubičtí cestáři řeší křídlatku, invazní keř může zamořit velká území (17.04.2026)
- Sedláci představili novému vedení MŽP své postoje k aktuálním tématům ochrany přírody (17.04.2026)
- Farma z Pelhřimovska sází na samosběry. Po jahodách přichází s další novinkou (17.04.2026)
- Katastr nemovitostí zůstává občanům snadno dostupný, snahou je ztížit přístup robotům, kteří pracují pro spekulanty (17.04.2026)
- Obchodním ředitelem Plzeňského Prazdroje je nově Jan Krafka (17.04.2026)

Tweet



